Worktest

Principem naší práce je vysoká profesionalita, která se odráží již při výběru našich specialistů a odborníků do týmu. Tyto vybíráme na základě přesných a nejmodernějších metod ICT, kde používáme psychodiagnostický systém Worktest. Přesně zjistíme jejich vhodnost na požadovanou pozici, motivaci, výkon, práci s termíny, pod tlakem, v zátěži i rizikové jednání.

Kdo jsme

  • jsme prosperující česká společnost, která vznikla v roce 2003 transformací specialistů a absolventů Vysoké školy báňské v Ostravě - Technické univerzity, fakulty požární ochrany a bezpečnosti průmyslu, kteří více jak 25 let působí v oblasti požární bezpečnosti staveb včetně více jak 15-ti leté praxe u HZS.
  • Dalším rozsahem naší práce je řízení kariéry a lidských zdrojů, které aplikuje výstupy systémem WORKtest® www.worktest.cz.

Jsme tým pružně a kreativně myslících osobností, nabízíme efektivní a nestandardní řešení

Odlišujeme se koncepčním přístupem, odborností a know-how

Poskytujeme vysokou kvalitu výstupů a řešení, koncepční přístup a dlouholetou zkušenost

Jsme tým strategicky myslících osobností, nabízíme efektivní formy řešení. Od konkurence se odlišujeme koncepčním přístupem
a vysokou odborností, kterou dosahujeme řešení těch nejsložitějších situací v našem oboru.

Realizujeme projekty jak na území ČR, SR, tak i v zahraničí. Pro řešení používáme nejvyspělejší technologie a postupy práce. Našim klientům poskytujeme servis a péči v průběhu zakázky i po jejím ukončení a další technickou a odbornou pomoc nebo konzultaci při řešení specifických problémů.

Kontaktní informace

Ampeng, s.r.o.
Štěrboholská 1434/102a, 102 00
Praha 10 - Hostivař, Česká republika
areál GTL, budova B, 3 nadzemní podlaží

Telefon: +420 776 415 374
Email: miroslav.praxl@ampeng.cz

Testy korupce

ZÍSKALI JSME OSVĚDČENÍ SPOLEHLIVOSTI PROTI KORUPCI!

Vážení klienti, dovolujeme si Vám oznámit, že na základě PROVEDENÉHO AUDITU KORUPČNÍ ODOLNOSTI naše společnost získala OSVĚDČENÍ SPOLEHLIVOSTI FIRMY. Tímto Auditem jsme zjistili míru korupční odolnosti našich zaměstnanců a potažmo jsme prověřili jejich morální stabilitu...
více informací