Nadpis

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed orci magna, venenatis vitae, adipiscing commodo, pharetra vitae, orci. Mauris ac ligula. Nulla facilisi. Ut eleifend accumsan nibh.

Kariéra u nás

Lidskému kapitálu a lidem je u nás věnována náležitá pozornost, neboť si vážíme mozků, které ve firmě máme a víme, že vystudovat vysokou školu není jednoduché, ani za odměnu. Lidi do týmu vybíráme pečlivě a s rozvahou tak, aby navzájem fungovali jako švýcarské hodinky, a to se nám daří.

Volná místa na www.worktest.cz

  • Projektant PBŘS
  • Projektant SHZ
  • Projektant HI-FOG
  • Projektant SOZ
  • Týmová asistentka

Jsme tým strategicky myslících osobností, nabízíme efektivní formy řešení. Od konkurence se odlišujeme koncepčním přístupem
a vysokou odborností, kterou dosahujeme řešení těch nejsložitějších situací v našem oboru.

Realizujeme projekty jak na území ČR, SR, tak i v zahraničí. Pro řešení používáme nejvyspělejší technologie a postupy práce. Našim klientům poskytujeme servis a péči v průběhu zakázky i po jejím ukončení a další technickou a odbornou pomoc nebo konzultaci při řešení specifických problémů.

Kontaktní informace

Ampeng, s.r.o.
Štěrboholská 1434/102a, 102 00
Praha 10 - Hostivař, Česká republika
areál GTL, budova B, 3 nadzemní podlaží

Telefon: +420 271 751 708
Email: miroslav.praxl@ampeng.cz

Testy korupce

ZÍSKALI JSME OSVĚDČENÍ SPOLEHLIVOSTI PROTI KORUPCI!

Vážení klienti, dovolujeme si Vám oznámit, že na základě PROVEDENÉHO AUDITU KORUPČNÍ ODOLNOSTI naše společnost získala OSVĚDČENÍ SPOLEHLIVOSTI FIRMY. Tímto Auditem jsme zjistili míru korupční odolnosti našich zaměstnanců a potažmo jsme prověřili jejich morální stabilitu...
více informací